اگر می خواهید کامپیوتر را از ابتدا آموزش ببینید و بعد از آن یک مدرک icdl فنی حرفه ای جهت مهاجرت و یا استخدام دریافت کنید، باید عرض کنیم که دوره آموزشی خود را به درستی انتخاب کرده اید. کلاس icdl فنی حرفه ای یک دوره آموزش کامپیوتر از صفر در سطح بین المللی بوده و با گذراندن این کلاس می توانید با نرم افزارهای اداری به خوبی کار کنید. دوره icdl فنی حرفه ای یک شروع فوق العاده برای یادگیری کامپیوتر هستش. شما بعد از گذراندن این دوره، در آموزشگاه کامپیوتر زراوند می توانید با توجه به علاقه خود، دیگر دوره های کامپیوتر فنی حرفه ای را آموزش ببینید.

 
زمانبندی دوره کامپیوتر

* ثبت نام در کلاس های آموزشگاه زراوند به منزله ی پذیرفتن قرارداد کارآموزی است.

آموزش ICDL
تاریخ شروع
روز کلاس
ساعت کلاس
شهریه
پیش پرداخت
مدت دوره
ظرفیت
حضوری
1400/02/05
شنبه - دوشنبه
17:30 الی 19:30
1.100.000 تومان
475.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
آنلاین
1400/02/05
شنبه - دوشنبه
17:30 الی 19:30
800.000 تومان
450.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
حضوری
1400/02/20
روز های زوج
17:30 الی 19:30
1.100.000 تومان
475.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
آنلاین
1400/02/20
روز های زوج
17:30 الی 19:30
800.000 تومان
450.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
حضوری
1400/02/29
روز های زوج
9 الی 11
1.100.000 تومان
475.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
آنلاین
1400/02/29
روز های زوج
9 الی 11
800.000 تومان
450.000 تومان
45 ساعت
تکمیل
ثبت نام
بسته آموزشی
-
-
-
495.000 تومان
495.000 تومان
10 ساعت
تکمیل
خرید

ساعت آموزش کلاس ICDL

ICDL

یکی از سوالات پرتکرار کارآموزان، در رابطه با ساعت آموزش دوره ICDL است که بعضی از موسسات آموزشی، ساعت بیشتری را به این مهارت اختصاص داده اند. متقاضیان عزیز در نظر داشته باشند که مجموعه زراوند سالهاست که این دوره آموزشی را با سرفصل جامع به صورت تخصصی برگزار می کند. اما تفاوت ساعت در چیست؟ آیا کمتر آموزش می بینید؟ قطعا خیر. شما در زراوند جزوه نویسی ندارید (جزوه را با همان هزینه دوره در اول کلاس دریافت می کنید) و فقط آموزش می بینید و تمرین می کنید و کلیه مطالب آموزشی کلاستان را به صورت فیلم ضبط شده در پایان همان جلسه دریافت می کنید و یک عمر می توانید از آنها استفاده کنید و دیگر برای یادگیری این مبحث هزینه نکنید. فراموش نکنید “مسافرت با هواپیما، شما را به مقصد می رساند، اما خیلی راحت تر و خیلی سریعتر“.

مدارک ثبت نام

یک عکس 4*3 کپی شناسنامه و کارت ملی

هزینه دوره

1.100.000 تومان

ساعات آموزشی

135 ساعت
(همراه با دو دوره رایگان)

سرفصل های آموزشی

⬇
دانلود


نسخه های دوره آموزش ICDL

ICDL

آفیس 2019 / Office 2019

ICDL

ویندوز 10 و 7

من فقط مدرک ICDL میخوام و کلاس نمی خوام بیام

مزایای دوره icdl فنی حرفه ای :

 1. تسلط به مهارت هفتگانه کامپیوتر
 2. دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی جهت مهاجرت و یا استخدام
 3. کاهش هزینه های ناشی از نداشتن تسلط کافی به کامپیوتر
 4. افزایش بازدهی و سرعت عمل در انجام کارها
 5. کاهش اشتباهات در انجام امور دفتری

خدمات ویژه برای دریافت مدرک icdl فنی حرفه ای

 1. استفاده هر شخص از یک سیستم
 2. ضبط فیلم های آموزشی هر جلسه و ارائه آن در پایان جلسات به صورت رایگان
 3. آموزش براساس جزوه icdl آموزشگاه های فنی و حرفه ای (خاص زراوند)
 4. تکرار دوره رایگان تا دو مرتبه
 5. برگزاری آزمون های تعیین سطح در هر مهارت
 6. تهیه رایگان رزومه برای کارآموزان و کاریابی کاملا حرفه ای
 7. استفاده از آزمون آنلاین تستی ICDL

آموزش غیر حضوری ICDL همراه با پشتیبانی آنلاین

تصویر مدرک icdl فنی حرفه ای

آموزش آنلاین 7 مهارت ICDL مجازی

آموزشگاه فنی حرفه ای زراوند دوره های کامپیوتر را به صورت آموزش حضوری و مجازی برگزار می نماید. مزیت آموزش آنلاین icdl در این است که شما دقیقا همزمان با کلاس های حضوری، در حال آموزش دیدن هستید و از سوال و جواب افراد دیگر نیز بهره لازم را خواهید برد. در حالیکه اکثر آموزش های آنلاین و مجازی ICDL به این شکل است که مدرس بدون حضوری فیزیکی کارآموز، تدریس می نماید و کلاس برای دانش پذیر بسیار خسته کننده سپری می شود.

پیشنهاد ویژه ما برای افراد جویای کار در امور اداری و دفتری

در صورتی که هدف شما از یادگیری کامپیوتر پیداکردن شغلی مناسب است، پیشنهاد ویژه آموزشگاه، گذراندن دوره آموزشی پک طلایی اموراداری است. با گذراندن این دوره بدون شک، رزومه شما جزء رزومه های خاص متقاضیان استخدامی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی پک طلایی اموراداری کلیک کنید.

 

کدام آموزشگاه فنی حرفه ای بهترین انتخاب برای آموزش کامپیوتر است؟

به شما متقاضی شرکت در دوره های آموزش کامپیوتر پیشنهاد می کنیم حتما قبل از ثبت نام، از مجوز فنی و حرفه ای آموزشگاه کامپیوتر مطمئن شده و حداقل یک جلسه رایگان در کلاسهای آموزش کامپیوتر آن واحد آموزشی حضور داشته باشید تا با موارد مهمی اعم از نحوه تدریس مربیان، امکانات آموزش، سرفصلهای آموزشی، درصد رضایت کارآموزان دوره های قبل و … آشنا شوید.

ضمنا شما عزیزان جهت استعلام آموزشگاه فنی حرفه ای زراوند فقط کافیست بر روی سایت اداره کل فنی وحرفه ای استان کرمان کلیک نمایید.

icdl فنی حرفه ای

دوره icdl فنی حرفه ای یا همون آموزش کامپیوتر با مهارتهای هفتگانه که در آموزشگاه کامپیوتر زراوند واقع در شرق کرمان برگزار می شود، شامل 30 جلسه آموزشی با ارائه فیلم های آموزش هرجلسه هستش.

 

کارآموزان در پایان دوره ICDL فنی حرفه ای می توانند گواهینامه ICDL معتبر آموزشگاه و یا مدرک ICDL فنی حرفه ای رو پس از شرکت و قبولی در آزمون دریافت کنند. برای اطمینان از نحوه آموزش، حتما یک جلسه رایگان در آموزشگاه ها حاضر شوید.

 

“با آرزوی موفقیت برای تک تک عزیزان”

رزومه شما بعد ازگذراندن دوره ICDL

فیلم های رایگان آموزش ICDL را میتوانید در صفحه مربوط به آن مشاهده نمایید.

هزینه کلاس icdl همانند دیگر دوره های سازمان فنی حرفه ای سالانه مشخص می شود که آموزشگاه کامپیوتر زراوند شهریه مذکور را به صورت اقساط دریافت می نماید. شما می توانید مدارک ثبت نام و هزینه دوره کامپیوتر را در قسمت بالای صفحه دوره ICDL مشاهده فرمایید.

شما باید قبل از ثبت نام در هر آموزشگاهی ابتدا از صحت مجوز رسمی آن واحد آموزشی مطلع شوید که این کار فوق العاده راحتیه! فقط کافیه رو سایت اداره کل فنی و حرفه ای استان کلیک کنید و آموزشگاه مورد نظر رو جستجو کنید. در صفحه بازشده نام آموزشگاه با اطلاعات کامل نمایش داده میشه و شما می تونید دوره های آموزشی مجاز اون آموزشگاه رو به خوبی بررسی کنید.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان مجری اصلی آموزش مهارت، دوره های متنوع آموزشی را با مدرک بین المللی برگزار می نماید که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت www.tehrantvto.com با این دوره ها بیشتر آشنا شوید.

دوره های کامپیوتر زراوند

 

برخی از دوره های کامپیوتری که در زراوند برگزار می شود شامل مهارتهای هقتگانه icdl، فتوشاپ، کرل، ایندیزاین، ایلوستریتور، طراحی صفحات وب با html و css و wordpress ، 3D Max ، اتوکد و …

کلیه ارگان های دولتی و خصوصی اعم از قوه قضاییه، بانک ها، سازمان تامین اجتماعی، دفاتر خدمات الکترونیک، راه‌اندازی شعب بیمه، آموزش و پرورش، شهرداری، پرسنل شوراهای حل اختلاف قوه قضاییه و کلیه شرکت‌های گواهینامه ICDL سازمان فنی و حرفه ای و مدرک آموزشگاه های نمایندگی فنی حرفه ای را قبول دارند

این دوره در آموزشگاه کامپیوتر زراوند با خدمات خاصی مانند ارائه فیلم های آموزشی رایگان هرجلسه در حدود 45 ساعت برگزار می شود که کارآموز پس از اتمام هر دوره می تواند دوره آموزشی خود را تا 2مرتبه از جلسه اول تا آخر تکرار نماید.

مدرک icdl یک گواهی تک مهارت بوده که به تنهایی اعتبار دارد. اما دیپلم کامپیوتر با توجه به رشته انتخابی دارای مهارتهای بیشتری است که کارآموز می بایست آن مهارتها را در کنار دروس عمومی آموزش و پرورش گذرانده و در نهایت دیپلم تحصیلی دریافت نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیپلم کامپیوتر کلیک کنید.

معمولا از تاریخ آزمون تستی تا زمان آزمون عملی و صدور مدرکicdl یک ماه و نیم طول می کشد.

ظرفیت کلاس های گروهی از 10 نفر تا 20 نفر و کلاس های خصوصی از 1 تا 3 نفر است.


مسیر دسترسی به آموزشگاه زراوند

دوره های آموزشی دیگر
آفیس پلاس
47%
تخفیف
12,496
قیمت اصلی 1,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 635,000 تومان است.
ویندوز 10
37%
تخفیف
1,454
قیمت اصلی 300,000 تومان بود.قیمت فعلی 190,000 تومان است.
دوره آموزش نصب ویندوز و تعویض ویندوز - زراوند پلاس، زراوند، فروشگاه
46%
تخفیف
4,714
قیمت اصلی 280,000 تومان بود.قیمت فعلی 150,000 تومان است.