زراوند, گالری تصاویر

درباره ما بیشتر بدانید!

آموزشگاه زراوند در سال 90 با هدف ارتقا سطح دانش و مهارت علاقه مندان در رشته های حسابداری، کامپیوتر، گرافیک، معماری و هم چنین ارائه دیپلم رسمی در رشته های مختلف در شمال استان کرمان آغاز به فعالیت نمود. آموزشگته کاپیوتر زراوند با شعار هر ایرانی یک مهارت در طول این سال ها سعی در ارائه آموزش های متناسب با نیازهای روز بازار کار با بیانی ساده به کارآموزان داشته است و همواره از همراهی شما عزیزان در این مسیر برخوردار بوده است.

زراوند

واحد برتر آموزش‌های فنی‌ حرفه‌ای استان کرمان

زراوند

ارائه دهنده مدرک رسمی و معتبر داخلی و سازمان فنی حرفه‌ای

زراوند

نمایندگی رسمی شرکت های مطرح نرم افزار حسابداری

پُلی میان آموزش و بازار کار

یکی از مزیت های اصلی آموزشگاه کامپیوتر زراوند برگزاری تمامی دوره های آموزشی مطابق با نیاز روز بازار کار است. مزیت به کارگیری این روش آموزشی بدین صورت است که شرکت کنندگان پس از پایان دوره و با حضور در محیط های کاری نیاز کمتری به گذراندن دوره های کارآموزی خواهند داشت.

وقتی صحبت از بازار کار میکنیم یک طرف آن نیروی کار است و طرف دیگر، کارفرمایان هستند. به دلایل زیادی این اطمینان را به کارفرمایان میدهیم که نیروی کاری که تحت آموزش های آموزشگاه کامپیوتر زراوند بوده است، یکی از مناسب‌ترین گزینه ها برای شماست. کارآموزانی که در دوره های آموزشگاه کامپیوتر زراوند شرکت کرده اند از خدماتی همچون فیلم های آموزشی رایگان (جهت مرور مطالب در آینده) و 2 بارتکرار دوره به صورت کاملا رایگان (جهت رفع اشکال و …) برخوردار هستند. هم چنین آموزشگاه میتواند با شناختی که در طول دوره از کارآموز از لحاظ نظم، انضباط، مسئولیت پذیری و توانایی های فردی وی به دست می‌آورد به کارفرما مشاوره دهد.

و در آخر با انتشار آگهی کاریابی به صورت رایگان آماده کمک به کارفرمایان جهت جذب نیروی مورد نظرشان هستیم. لازم به ذکر است در صورتیکه کارفرمایی از آموزشگاه آموزشگاه کامپیوتر زراوند 2 نیرو بگیرد، میتواند در یک دوره آموزشی به صورت کاملا رایگان شرکت کند.

آموزشگاه کامپیوتر زراوند تا انتهای مسیر همراه و پشتیبان شماست.

۷۱۰۳

تعداد کارآموزان

۶

تعداد دوره ها

زراوند

۱۵

همکاران و اساتید

مراحل آغاز به کار و رشد

آموزشگاه زراوند در تاریخ 1390/9/2 با اخذ مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در رشته فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و علیرغم وجود مشکلات و چالشهای پیش‌رو، در مدت زمان قریب به یکسال، موفق به ارائه عملکردی فوق العاده در زمینه آموزشهای کاربردی گردید؛ به شکلی که در طی 4 سال فعالیت خود را با محوریت قراردادن تأمین نیاز کارآموزان و کسب رضایت آنها در بین آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای به جایگاه ویژه ای در استان کرمان جهت آموزش نیروهای کارآمد دست‌ یافته و موفق به جلب رضایت حداکثری مخاطبین خود گردید.

 

انتخاب آموزشگاه فنی و حرفه ای زراوند به عنوان واحد برتر 6 ماهه نخست سال 1395 از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان می‌تواند مهر تأییدی بر عملکرد شایسته
این واحد آموزشی تلقی گردد.
آموزشگاه زراوند در کنار ارایه آموزشهای کاربردی با استفاده از خدمات نوین آموزشی و بهره‌گیری از کادری مجرب و کارآزموده، ایجاد انگیزه در جوانان را جزء لاینفک برنامه ریزی‌های
خود قرار داده و عمیقاً به این موضوع اعتقاد دارد که موفقیت مخاطبین، لازمه موفقیت آموزشگاه زراوند است.

مفتخریم که اعلام کنیم آموزشگاه زراوند در سال 99 پس از طی یک دوره 9 ساله موفق به دریافت گرید آموزش طلایی شرکت صبا سیستم شده است.
آموزشگاه حسابداری زراوند از سال 96 به عنوان نمایندگی صبا ، مجری برگزاری کلاس های آموزشی این نرم افزار مطرح حسابداری در استان کرمان بوده است. برگزاری کلاس های حضوری به طور مستمر و باکیفیت، ارائه بسته های آموزش غیرحضوری و رایگان صبا، پشتیبانی از کارآموزان، بهبود عملکرد و رتبه در موتورهای جستجو از جمله دلایل کسب این نشان بوده است.
لازم به ذکر است که زراوند تنها دارنده گرید طلایی آموزش صبا در بین آموزشگاه های فنی حرفه ای استان کرمان است.

همکاران آموزشی ما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آموزشگاه کامپیوتر زراوند